SPEDYCJA
SPEDYCJA
KONSOLIDACJA
KONSOLIDACJA
PAKOWANIE
PAKOWANIE
MAGAZYNOWANIE
MAGAZYNOWANIE

O firmie

Obecnie zajmujemy się transportem oraz spedycją na terenie kraju oraz Europy. Dysponujemy samochodami o ładowności od 500 kg do 24t (1-33 palety). W większości są one wyposażone w windy. Należy także nadmienić, iż wszystkie przewożone ładunki są ubezpieczone na czas transportu (OC przewoźnika) na kwotę 200 tys. USD z rozszerzonym zakresem o kradzież i rozboje.

Do naszych stałych partnerów można zaliczyć wiele firm uznanych na Polskim jak i zagranicznym rynku. Preferowane kierunki: Rosja, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Litwa, Jugosławia, Bośnia i Hercegowina, Czechy i Słowacja.

Od kilku lat współpracujemy z firmami w zakresie dystrybucji towarów na terenie południowej Polski. Dzięki temu nasi pracownicy dokładnie zapoznali się z zagadnieniami takimi, jak: asortyment przewożonych towarów, towarzysząca dokumentacja, tryb zdawania towaru oraz lokalizacja i sposoby działania odbiorców.
W czasie tej współpracy wywiązywaliśmy się wzorowo ze wszystkich zleceń

Dodatkowym atutem naszej firmy jest baza magazynowa składająca się z 2 magazynów o pow. 500 m2 w tym 250 m2 ogrzewanych. Wszystkie magazyny wyposażone są w wózki widłowe, sprzęt załadunkowy i rozładunkowy. Magazyn znajduje się na terenie oświetlonym i ogrodzonym z dogodnym placem manewrowym.
Towar na magazynie ubezpieczony jest na kwotę 100 tys. USD z rozszerzonym ryzykiem kradzieży i rozboju.

Jesteśmy członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Działamy w oparciu o przepisy konwencji TIR, AETR, CMR. Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych nr 781/F4/02 wydany przez Instytut Transportu Samochodowego.